(Foto) Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

Prej ditësh përflitet se reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Madje u tha se gjinia e bebes ështê vajzë.

Asnjê nga dy protagonistët nuk ka konfirmuar ende asgjë, megjithatë në një intervistë për “NIN” Ledri u shpreh se po e pret me qejfin më të madh ditën kur do të bëhet baba.

Ndërsa së fundmi, Sara ka publikuar një foto me bikini ku duket mjaft në formë dhe me barkun e sheshtë. Duket se ajo ka dashur të mohojë lajmet e shtatzënisë, por sido që të jetë flitej se ajo është në muajt e parë dhe barku mbase nuk duket akoma.

Nuk dimë çfarë të mendojmë, është apo jo shtatzënë. Apo kjo është një foto e vjetër e Sarës? Gjithsesi, kjo mbetet pët t’u parë…

foto galeri

foto galeri

 

Likes:
0 0
Views:
32
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Comments are closed.