FOTO/Karantina nuk i ndal, konkursi i modës zhvillohet virtualisht

Këto gra kanë vërtetuar se nuk ka asgjë më argëtuese se sa të vishesh bukur pa pasur askund për të shkuar. Ato kanë marrë pjesë në konkursin virtual të modës, ‘Punchestown Festival Ladies Day’.

Konkursi duhet të zhvillohej nga 28 prilli deri në 2 maj, por për shkak të karantinës ai mund të kryhej vetëm virtualisht.

Gra dhe burra kanë marrë pjesë me veshje fantastike të shoqëruara me kapele dhe kanë ndarë fotot online.

Për të marrë pjesë në konkurs, ata duhet që të dhurojnë para në fondacionin ‘The Jack and Jill Children Foundation’

 

Likes:
0 0
Views:
50
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Comments are closed.