Vajza poston foton e unazës së fejesës, njerëzit shokohen nga diçka tjetër

Një vajzë u bë virale në rrjetet sociale për arsyen e gabuar. Ajo postoi foton e unazës së fejesës, e lumtur me faktin se shumë shpejt do veshë fustanin e bardhë.

Por shumë shpejt rrjeti nisi të diskutonte për diçka tjetër.

Thonjtë e saj ishin shumë të pistë dhe ky u bë subjekt komentesh.

Disa të tjerë po ashtu nuk u morën me unazën, por me faktin se ajo duket shumë e ngushtë në gishtin e saj.

Image

 

 

Likes:
0 0
Views:
107
Article Categories:
Aktualitet

Leave a Reply