3 kombinime perfekte për cizmet e tuaja sipër gjurit

Në këtë stinë cizmet janë aksesori më I bukur që mudn ti shtoni veshjes tuaj! Provoni këto mënyra nëse jeni mërzitur me të vjetrat!

Me xhinse

Dëshironi të përzieni rehati dhe stil? Vishni pantalloant xhins të preferuara dhe një bluze të ngrohtë dhe për tu dukur më stylish kombinoj me cizme të gjata.

Me një bluzë të gjarë  (oversize)

Një bluzë e gjërë ose nëj pallto apo xhup I madh është gjëja më e mirë që mund të bashkoheni me lcizmet tuaja deri në gju.

Me një Mini-fund

Këmishat minimaliste dhe fundet janë kombinimi më klasik I nëj veshjeje me cizme. Pa diskutim që do dukeni bukur!

Likes:
0 0
Views:
36
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Leave a Reply