Jean Paul Gaultier i jep lamtumirën sfilatave, e fundit në 22 janar

Jean Paul Gaultier i thotë lamtumirë sfilatave dhe njofton që shfaqja e tij e fundit e Alta Modës, që do të shënojë 50 vjetorin e aktivitetit të tij, do të jetë në 22 janar në Paris.

  • foto galeri
  • foto galeri

foto galeri

foto galeri

Likes:
0 0
Views:
54
Article Tags:
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Leave a Reply