Enca ‘rrëmben’ vëmendjen e fansave

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, është padyshim një nga këngëtaret më të përfolura në estradën shqiptare.

Ajo jo gjithmonë përflitet vetëm për muzikën që bën.

Me paraqitjet e saj publike vazhdimisht ‘rrëmben’ gjithë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Njëjtë ka bërë edhe së fundmi, duke publikuar disa fotografi mjaft të nxehta për fansat e saj.

Kujtojmë që Enca është një nga këngëtaret shqiptare më të ndjekura nëpër rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Cfare dmth kur grimin ta ben @sellmakasumoviq ???? dhe floket @kacilleshi ?? ?! Ps. Cila foto ju pelqen me shume ????

A post shared by ENCA (@enca) on 

 

Likes:
0 0
Views:
97
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply