Rita Ora vjen e magjishme në promovimin e koleksionit të ri nga gjiganti i stolive Thomas Sabo

Gjiganti i stolive “Thomas Sabo” do të nisë sezonin pranverë/verë 2020 me një gamë të gjerë të argjendarive dhe orëve të reja: të frymëzuara nga një kopsht magjik, duke përfshirë copa heroike si zogu kumbues, modelet e kaleidoskopit dhe dragonjtë fluturues.

Koleksioni i ri është zbukuruar me detaje të hollë prej guri në një përzierje ngjyrash pastel dhe ylberi, të theksuara nga ari i verdhë dhe tipare që janë frymëzuar nga natyra. Koleksioni gjithashtu përfshin orë të përputhura, hijeshi klasike të riinterpretuara që kompletojnë gamën.

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, është personazhi i përzgjedhur sërish për promovimin e këtij koleksioni të ri dhe kaq tërheqës.

Duke komentuar koleksionin e ri të “Thomas Sabo”, ambasadorja e kësaj marke globale, shqiptarja Rita Ora thotë: “Zgjimi i pranverës krijon dëshirën për diçka të re! Keni guximin të jeni vetja dhe ta bëni pamjen tuaj mesazhin tuaj. Një stil është perfekt kur përputhet në mënyrë të përsosur me pamjen tuaj!”

Koleksioni “Thomas Sabo X Rita Ora” është në dispozicion nga 11 janari i vitit 2020 në dyqanet e “Thomas Sabo”, në uebfaqen e tyre dhe filialet e markës.

Kush është “Thomas Sabo” – gjiganti i stolive që ia beson imazhin një shqiptareje?

“Thomas Sabo” është një kompani udhëheqëse ndërkombëtare e argjendarisë, duke ofruar dizajnet e saj të gjithanshme përmes shpërndarjes selektive dhe me cilësi të lartë multi-channel. Përveç segmentit të saj thelbësor të argjendarive të punuara në mënyrë të hollësishme në argjendin “Sterling”, Thomas Sabo ka projektuar dhe shpërndarë orë që nga viti 2009 dhe syze dielli që nga viti 2019. E themeluar në vitin 1984 nga Thomas Sabo në Gjermani, kompania ka mbi 3,100 pika shitje në të gjithë botën, përfshirë rreth 260 dyqane dhe plot mundësi blerje online. “Thomas Sabo” ka një forcë ndërkombëtare pune prej rreth 1.600 të punësuar.

Likes:
0 0
Views:
43
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply