Keni fytyrë të rrumbullakët? Këto janë modelet e flokëve që ju përshtaten

Vrisni mendjen se cilat janë modelet e flokëve që ju shkojnë, duke u bazuar në formën e fytyrës suaj? Epo, nuk jeni vetëm

Nuk është e thjeshtë të gjesh modelin e flokëve që të përshtatet dhe sidomos nëse ke fytyrë të rrumbullakët.

Megjithatë, personazhet e famshëm me këtë formë fytyre kanë treguar se cilat janë modelet me të cilat mund të eksperimentoni pa frikë.

Duhet të keni parasysh që modeli që do të zgjidhni duhet t’ju zgjasë fytyrën, kështu që kini kujdes.

Damat e famshme do t’ju ndihmojnë të krijoni një ide për modelet që ju shkojnë dhe pasi t’i shihni të gjitha vendosni për atë që mendoni se ju përshtatet më shumë.

Flokët të gjatë

Chrissy Teigen

Flokë të shkurtër

Miranda Kerr

Flokë me gjatësi mesatare

Priyanka Chopra

Flokë kaçurrela

Selena Gomez

Flokë me balluke

Emma Stone

Likes:
0 0
Views:
90
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Leave a Reply