Shkopthat e selinos të mbushur me mish zogu – shpejt, të shijshëm dhe të shëndeteshëm

Për këtë ushqim të shijshëm nevojiten:

– 2 fileta mishi të bardhë,
– 4 lugë majonezë,
– 6 shkoptha selinoje,
– 3 lugë salcë djegës-të thartë nga specat,
– Kripë,
– Piper,
– Qepë e re

Scharfes Hähnchen auf Sellerie-Sticks

Mit Sellerie bekommt dieses scharfe Hähnchen so richtig knackige Frische! http://bit.ly/2ckkamV

Posted by Futtern on Tuesday, September 6, 2016

Likes:
0 0
Views:
138
Article Tags:
Article Categories:
Receta Gatimi

Leave a Reply