Nuk pranoi faljen, Melinda paralajmëron Taynën

Dy prej repereve më të talentuara dhe më të famshme në Shqipëri janë Tayna dhe Melinda Ademi, të cilat kanë disa kohë që thumbojnë njëra-tjetrën nëpërmjet projekteve muzikore.

Ishte Melinda ajo që hodhi hapin e parë për t’i dhënë fund kësaj duke i kërkuar falje Taynës për dissin që bëri. E vetmja përgjigje që mori nga rivalja ishte një video në Instastory, ku Tayna po shijonte ritmet e këngës “Shko n’rs” nga Adelina Ismaili.

Fakti që Tayna nuk e pranoi faljen bëri që Melinda të reagojë dhe t’i tregojë se nuk do i japë fund kësaj cështjeje.

“Provova të jem e mirë por ata ma morën për dobësi. Më duhet ta sjellë bishën prapë në lojë, kjo është e vetmja gjuhë që ata kuptojnë”, shkruajti reperja në Instagram.

Nuk dihet ende si do përfundojë kjo betejë mes repereve.

Image

 

 

 

Likes:
0 0
Views:
113
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *