Ja me kë e kalon të dielën Zaimina Vasjari

Këngëtarja nga Kosova Zaimina Vasjari këtë të diele po e kalon në shoqëri të personit më të rëndësishëm për të dhe bëhet fjalë për vajzëën e saj të vogël.

Përmes një postimi në InstaStory tregon se si po e kalon fundjavën.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja publikoi foto duke kaluar kohën e saj të lirë me të bijën.

Sa i përket jetës artistike, Zaimina kishte paralajmëruar shkëputjen nga muzika, e njëra nga arsyet ishte edhe bija e saj ndaj si duket ka vendosur të marrë disa kohë ‘pushim’ por vetëm nga muzika për t’iu dedikuar plotësisht vajzës së saj.

Image

Likes:
0 0
Views:
81
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply