‘Edi Ramën ta përzëmë…’, Jugu i këndon Sali Berishës me iso

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ky dy shqiptarë nga jugu i vendit po i këndojnë me iso ish-kryeministrit të vendit Sali Berisha.

Video është publikuar nga JOQ dhe mund ta ndiqni më poshtë

https://www.facebook.com/joqalbania/videos/331065887484616/?t=0

Likes:
0 1
Views:
64
Article Categories:
Aktualitet

Leave a Reply