Një incident i vogël bëri që Monica Bellucci të tregoj më shumë seç duhej

Aktorja e njohur Monica Bellucci është vënë në qëndër të mediave rozë së fundmi për historinë e re të dashurisë së saj.

Pas ndarjes nga Vincent Cassel, ajo ishte treguar shumë hermetike përsa i përket jetës së saj personale.

Por më në fund u zbulua lidhja me artistin 36-vjeçar, Nicolas Lefebve.

Image

E së fundmi aktorja e njohur i ka habitur të gjithë me format perfekte të saj.

U desh të ndodhte një incident i vogël që të shihnim dhe njëherë format perfekte të aktores.

E ndodhur fundjavën që lamë pas në një plazh të Italisë era që fryente ka bërë që fustani i aktores të ngrihej duke zbulaur më  shumë seç duhej.

Mirëpo siç  duket  dhe nga fotot ajo është ndjerë pak e turpëruar dhe është munduar të kap me dorë të dy skajet e fustanit duke mbuluar kështu pjesët e ekspozuar të trupit të saj.

Por edhe pse është fotografuar nga paparacët aktorja nuk i ka rezistuar dot kësaj foto dhe e ka publikuar dhe në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Image

Image

Likes:
0 0
Views:
122
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply