Lori Hoxha suprizon motrat Istrefi

Për herë të parë motrat Istrefi, Nora dhe Era sollën bashkëpunim e tyre.

Kënga mbante titullin ‘Nuk e di’ dhe në pak orë arriti të mblidhte me mijëra klikime në Youtube dhe me siguri do të jetë dhe hiti i verës.

Klipi nis me Erën, teksa më pas të dyja motrat kërcejnë mes rimteve të muzikës.

Momenti më i bukur është kur dy motrat shfaqen bashkë.

E siç duket kënga  është pëlqyer shumë dhe nga Lori Hoxha e cila ka publikuar në Instastory momente duke kënduar bashkëpunimim e motrave Istrefi.

Dhe më pas  Era e suprizuar nga veprimi i trashigimtares së Top Channel e ka publikuar videon dhe ajo në Instastoryn e saj.

Likes:
0 0
Views:
220
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply