Victoria Beckham sapo zbuloi ngjyrën e 2019 që duhet të lyeni thonjtë tuaj çdo ditë

Pjesë e grupit Spice Girls dikur dhe tani nj prej ikonave të modës. Ajo ka një stil të pastër dhe të thjeshtë dhe këtë jave shpalli dhe ngjyrën e thonjve që do të jetë në modë në 2019. Nëse ajo përdor diçka sado të vogël kthehet menjëherë në një trend.

Ashtu siç ndodhi këtë fundjavë me ngjyrën qershi të manikyrit të saj. Nëse VB deklaron diçka të modës atëherë ajo është – e pastër dhe e thjeshtë. Dhe këtë javë ajo shpalli ngjyrën e re të stinës së pedikerëve … një të kuqe të ndritshme si qershi.  Ka pasur shumë lajme që kanë dalë rreth modës së fundit porsa i përket ngjyrave të manikyrëvë dhe formave të thonjve.

Nuk diskutohet që çdo njeri mund ti lyejë dhe ti mbajë ato si të dojë. Por për ata që pëlqejnë Victorian dhe kanë të njëjtin stil të veshuri si ajo ndoshta kjo do të jetë ngjyra më e përdorur për 2019.

Likes:
0 0
Views:
110
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Leave a Reply