Kim i bashkohet flokëve të momentit

Çfarë do të mbahet mend më gjatë nga ky Oscar?

Sigurisht prerja bob e flokëve! Emilia Clarke, Charlize Theron, Irina Shayk dhe jo vetëm u shfaqen me prerjen më femërore të momentit dhe dukeshin DIVA!

Tani, na lejoni që gjithë vëmendjen tonë ta zhvendosim tek Kim Kardashian dhe flokëve të saj të reja! Kim ka flokë të kuqe të prera bob dhe duket si sirena Ariel e 2019-ës!

Nëse ylli i Instagram-it frymëzohet nga diçka, sigurisht që do ta bëjë, por duke e Kardashian-izuar se s’bën. Kim postoi këtë foto në Instastory-n e saj, pa dhënë asnjë tjetër detaj.

Flokë të kuqe, të prera shkurt dhe një lëpirëse. Mundësia e një parukeje?! Sigurisht që po, por dhe e kundërta nuk do të na habiste kurrsesi.

Likes:
0 0
Views:
118
Article Tags:
Article Categories:
Keshilla Bukurie

Leave a Reply