Çdo gjë që duhet të dini për festimet e “Baby shower” të Meghan Markle

Ushëtime I shumë përfolur I  Meghan paska patur një arsye të fortë dhe ajo është festa e “baby shoëer”  me miqtë më të afërt. Kjo festë ka mbledhur shumë e shumë personazhe të njohur të botës së spektaklit duke përfshirë Jessica Mulroney, Abigail Spencer dhe Serena Williams.  Për një gjë te jeni të sigurtë ka patur lule pafund dhe këtë e dëshmojë fotografitë e mëposhtme.

Meghan Markle e kaloi ditën e fundit në Nju Jorkme festën e saj në Mark Hotel me pesë yje të Upper East Side. Një burim  i brendshëm nga pallati Mbretëror ndau me ELLE.com se “festa ishte një shans për Meghan që të ndante emocionet e fëmijës në pritje, me miqtë e saj më të ngushtë, disa prej të cilave ajo nuk e kishte parë për një kohë të gjatë. Ishte një mbledhje e bukur e mbushur me dashuri dhe festë – ajo nuk mund të ndalonte të buzëqeshuri. ” Ndërkohë që Meghan i është përshtatur jetës pas mureve të Pallatit, ajo kishte vednosur të shijote pak kohë me miqtë që I ka patur të afërt për shumë kohë dhe jetojnë në anën tjetër të Atlantikut në SHBA ose Kanada.Princi Ëilliam ishte ai që mori përsipër të kujdesej për këtë festë të përkryer për Meghan: “Serena ishte siguruar se të gjitha gjërat e vogla që ajo pëlqente ishin atje: ushqimet e saj të preferuar, lule dhe muzikë. Çdo gjë ishte me shumë shije “tha burimi.

Likes:
0 0
Views:
86
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply