Trupi i futbollistit gjendet i sakatosur dhe i hedhur në shkurre

Trupi i një futbollisti brazilian u gjet pothuajse pa kokë, me gjenitalet e tij të prera, në një shkurre të shtunën në natë, sipas raporteve lokale.

Shpërblime janë paguar për yllin e Sao Paulos, Daniel Correa Freitas, 24 vjeç, i cili u zbulua në Sao Jose dos Pinhais në shtetin jugor të Paranit të Brazilit , nga njerëzit që ecnin nëpër qytet.

Klubi i tij, i cili luan në Serie A – ekuivalent i Premier League angleze – ka shkruar në Tëitter: ‘Skuadra e futbollit Sao Paulo me dhimbje njofton vdekjen e mesfushorit Daniel Correa Freitas’.

Edhe pse shkaku zyrtar i vdekjes nuk është konfirmuar, Band B, një gazetë lokale, raportoi se Freitas ishte ‘torturuar’.

Një oficer i policisë i tha gazetës: ‘Nga pamja e trupit, kjo ishte një situatë shumë e dhunshme.

“Njeriu kishte dy prerje të thella në qafën e tij, kokën e kishte të shkëputur nga trupi , dhe gjenitalet e tij ishin prerë.”/lajmifundit.al

Likes:
0 0
Views:
29
Article Tags:
Article Categories:
Aktualitet

Leave a Reply