A e keni pare sozine e Luanes????

Luana Vjollca është një prej moderatorëve më të përfolura në mediat rozë.

Kjo për shkak të pamjes së saj dhe eksperimentimeve të karrierës në fusha të ndryshme si ajo e muzikës.

Një pjesë e pëlqen atë për pamjen e saj dhe një pjesë tjetër ka hedhur shpesh akuza se e vogla e familjes Vjollca ka kryer operacione plastike.

E kishit menduar ndonjëherë se do të ekzistonte një vajzë shumë e ngjashme me të, kopje e Luanës bjonde në versionin brun?

Identiteti i vajzës nuk dihet, por ajo që bie në sy janë tiparet e fytyrës thuajse identike me moderatoren.

Likes:
0 0
Views:
95
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply