Noizy i bën kërkesën befasuese Dafinës në Instagram

Dafina dhe Noizy i kanë lënë pas sherret në kohën kur këngëtarja ishte në marrëdhënie me Ledri Vulën dhe këtë e vërteton më së miri edhe kënga e publikuar dje për tyre.

Videoklipi është mjaft i këndshëm duke përcjellë edhe atmosferën e vjeshtës, por nuk kishte si mos të binte në sy afrimiteti i Dafinës me Noizyn dhe anasjelltas.

Dy këngëtarët sjellin një histori dashurie në klip, ku herë pas here shfaqen të përqafuar dhe duke u ledhatuar teksa tema është “A po don love? A po don seks?”

E këtë pyetje të transformuar në “A don mu, a don Dafyn?” ka vendosur t’ua bëjë fansave këngëtarja në Instagram, por komenti i Noizyt ka befasuar jo pak fansat e të dyve.

Noizy ka shkruar:

Tdu mamin.”
Epo, ndoshta na ka shpëtuar ndonjë gjë nga afrimiteti i tyre, ose thjesht është humor VIP-ash…

Likes:
0 0
Views:
57
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply