Kanye West ndryshon emrin, ja si do të quhet nga sot e tutje

Kanye West ka ndryshuar emrin e tij. Reperi i famshëm amerikan, bashkëshorti i Kim Kardashian, do të quhet Ye.

Këngëtari e ka dhënë lajmin në Twitter.

“Jam njohur si Kanye West. Por, jam YE”, shkroi reperi.

41-vjeçari ka pasur Ye si nofkë për njëfarë kohe dhe e përdori si emër për albumin e tij të tetë që u publikua në qershor.

 

 

Likes:
0 0
Views:
108
Article Tags:
Article Categories:
Showbiz

Leave a Reply